flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Комплексне внутрішнє оцінювання роботи суддів та працівників апарату суду за модулем № 1 «Судове адміністрування».

18 жовтня 2016, 09:57

           В рамках реалізації Системи оцінювання роботи суду та на виконання  пункту 3 Рішення  Ради суддів України від 12.05.2016 року № 35 у ввіреному суду у період з 25 липня 2016 року по 15 вересня 2016 року було проведено опитування (комплексне внутрішнє оцінювання роботи суддів та працівників апарату суду) за модулем № 1 «Судове адміністрування».

Методами отримання даних за цим модулем було анонімне  опитування суддів та працівників апарату суду  та обчислення показників  на підставі існуючих даних судової статистики суду.

За результатами  опитування з урахуванням  принципу анонімності  помічником судді  Дідух О.В., як відповідальною особою,  було опрацьовано та сформовано  дві бази  даних – 1) відповіді  суддів та 2) відповіді  працівників апарату суду, які містили відповіді респондентів  на питання анкети.

Представлення результатів опитування суддів та працівників апарату суду в даному аналітичному звіті здійснено у вигляді таблиць, порівняльних таблиць  та розгорнутих таблиць.

У простій таблиці давалась середня оцінка по кожному показнику, які формували інтегральний показник рівня задоволеності. Розгорнута таблиця показала  не лише  результати опитування за кожним показником, але й групування відповідей по кожному показнику.  А розгорнуті таблиці дали всі необхідні дані для формулювання висновків.

Аналіз результатів застосування модуля  СОРС «Судове адміністрування»  відповіло на такі питання :

ü  Наскільки судді та працівники апарату суду є задоволеними  умовами своєї праці? Які основні фактори, що впливають на рівень  їх задоволеності?    

ü  Наскільки на думку суддів та працівників апарату, наявні матеріально-технічні ресурси  ефективно  та раціонально використовуються?

ü  Як судді та працівники апарату оцінили лідерські та ділові якості голови суду та керівника апарату?

ü  Як судді та працівники апарату   оцінили  ефективність суддівського самоврядування (зборів суддів) ? Якими є основні чинники цієї ефективності, і в чому саме збори суддів діють не завжди ефективно?

ü   Чи були в суді випадки, коли судді та/чи працівники апарату виконували прямо чи опосередковано роботу, яка не передбачена посадовими обов’язками? Чи траплялись випадки, коли судді та працівники апарату змушені були працювати в позаробочий час? Чим пояснювались такі випадки.

ü  Як судді сприймають своє навантаження (є воно надмірним чи навпаки)?

ü  Негативні характеристики суду, за сприйняттям суддів та працівників апарату.

ü  Якими за сприйняттям суддів та працівників апарату  є стосунки в колективі.

ü  Зміни, що відбулись в організації за останні 12 місяців.